Pojemnik na lunch Bike, SnackBento - SmartLunch

Pojemnik na lunch Bike z serii SnackBento portugalskiej marki Smart Lunch. Projektowane i produkowane w Portugalii kolorowe akcesoria lunchowe skutecznie wspomagaja codzienną dietę. Uniwersalny pojemnik na lunch pozwoli Ci się cieszyć smakiem zdrowego, zbilansowanego posiłku w ciągu dnia. Racjonalne odżywianie to przecież podstawa skutecznej diety pozwalającej utrzymać zdrowie, wigor, smukłą sylwetkę i dobrą kondycję.

Walory odżywcze przygotowywanych w domu posiłków są nie do przecenienia a ich odpowiednie przechowywanie w ciągu dnia pozwala cieszyć się ich smakiem, właściwą konsystencją i aromatem.

Zestaw składa  z dwóch pojemników o pojemności 0,35 l (z przegródką) i 0,55 l. Wykonane są one z bezpiecznego dla żywności tworzywa sztucznego (bez BPA).  Mają ergonomiczny, zaokrąglony kształt i utrzymane są w sympatycznej kolorystyce. Pudełko lunch box to idealny sposób by pomieścić porcję domowego posiłku i zabrać go ze sobą do pracy, szkoły, na wykłady, wycieczkę.  Lunch box można myć w zmywarce.

Wymiary: wys. 10cm, szer. 6cm, gł. 8,5cm
Pojemność: 0,9 l
Materiał: tworzywo sztuczne
Kolor: czerwony, zielony
Kolekcja: SnackBento

Cena:55 zł

O produkcie

Producent SMART LUNCH
Wysyłamy w ciągu 1-2 dni
Dostawa od 15 zł

Cechy produktu

ID produktu 76287

Podobne produkty