EMILE HENRY

Produkty sygnowane znakiem Emile Henry to funkcjonalna ceramika kuchenna do stosowania w domowej kuchni i na grillu. Prezentowane przez EMILE HENRY kolekcje inspirowane są specjałami kuchni francuskiej. Wśród naczyń znajdzie się wiele takich do przygotowywania dań specjalnych jak "cocotte", tagine, formy do zapiekania idealne dla dań kuchni francuskiej czy włoskiej. Kolekcje ceramicznych naczyń lubiane są za ich stylistykę, utrzymaną w klimacie paryskich bistro a rustykalne w formie akcesoria kuchenne cieszą pięknymi kolorami.
Wyroby manufaktury emile-henry są niezwykle trwałe i odporne na uderzenia czy gwałtowne zmiany temperatury. Dzieje się tak za sprawę dopracowywanego przez lata procesu ich wyrabiania i wypalania. Zalety naczyń doceniane są przez miłośników rodzinnego gotowania. Naczynia marki logowane są na spodzie a większość z nich nadal wytwarzana jest głównie ręcznie.
Doskonała i rozpoznawalna jakość. Niezawodna marka. Naczynia takie to doskonałe, praktyczne i bardzo stylowe upominki na wiele okazji.  

Lista produktów producenta: EMILE HENRY