ROSENDAHL COPENHAGEN

Grupa Rosendahl Copenhagen skupia w swym portfolio marki, które stanowią znaczącą reprezentację klasycznego, doskonale znanego i niezwykle cenionego na świecie, duńskiego wzornictwa. Marki te to Rosendahl, Holmegaard, Kay Bojsen, Rosendahl Timepieces. Filozofia Rosendahl Copenhagen, osadza się na poszukiwaniu innowacji ale w poszanowaniu duńskiej tradycji projektowania. Ambicją marki jest chronić skarby duńskiej sztuki użytkowej, a jednocześnie włączać się nowymi projektami, w strumień nieustannie zachodzących zmian w zakresie designu.
Służyć temu mają wartości przyświecające projektantom grupy Rosendahl. Zgodnie z zasadą, iż dobry duch i atmosfera pracy przekłada się na kreatywność, stworzenie odpowiednich warunków pracy twórczej to jeden z istotnych celów marki. Pozostałe wartości koncentrują się wokół profesjonalizmu, szacunku, równowagi i wysokiego poziomu uczciwości wobec partnerów biznesowych, klientów, konsumentów i współpracowników. Rosendahl Copenhagen wierzy, że najważniejsze jest zachowanie równowagi pomiędzy kreatywnością, idealnym projektem oraz wybranymi surowcami.
W zamyśle marki przedmioty Rosendahl mają być dostępne, tak by towarzyszyć nam w dniu codziennym. Marka stawia sobie za cel uświadamianie wagi jakości w codziennym życiu. Zwraca uwagą na jakość przedmiotów, które nas otaczają. Rosendahl to gwarancja wysokiej jakości produktu, doskonałości projektu i przystępnej ceny.

Lista produktów producenta: ROSENDAHL COPENHAGEN