Garnek ceramiczny POTATO POT grafitowy - Emile Henry

POTATO POT - kolejna nietuzinkowa a przy tym piękna propozycja francuskiej marki Emile Henry do gotowania. Specjalny garnek przeznaczony do gotowania ziemniaków i innych warzyw. To sposób na gotowanie ziemniaków czy innych warzyw bez wody i tłuszczu! Docenią go Ci, którzy dbają o jakość posiłków, linię i każdy miłośnik idei "slow cooking".
Ceramiczny garnek składa się z dwóch dopasowanych części. Umieszczone wewnątrz warzywa wolno gotoują się w niskiej temperaturze, we własnych sokach. Tak przygotowywane potrawy są zdrowe bowiem taki sposób gotowania pozwala zachować ich wartości odżywcze a także aromat, który wzbogaca ich smak.
Do garnka należy włożyć umyte, wilgotne warzywa, odpowiednio przyprawić, dodać ziół czy ulubionych dodatków. Zamknięty garnek umieszcza się bądź to w piekarniku i tak zapiekać, albo ustawia się na kuchennym palniku i gotuje. Jeśli przygotowujemy potrawę na palniku - należy garnek co 15 minut odwracać dołem do góry i na odwrót.

Tak przygotowywane warzywa odpowiednio miękną, a ziemniaki uzyskują odpowiednio kruchy miąższ i chrupiącą skórkę. To doskonały sposób na smaczne i efektowne danie. Doskonałe jako dodatek do dań mięsnych czy rybnych. Jednak podane wraz z wybornymi sosami lub dodatkami mogą stanowić samodzielne danie główne.
Naczynie jest przeznaczone do stosowania na wszystkich typach kuchenek: gazowych, elektrycznych, ceramicznych i - z płytką do kuchni indukcyjnych (do kupienia w sklepach AGD), do indukcyjnych oraz do piekarników, a także bezpośrednio nad ogień.
Piekna ceramika z doskonałej, słynnej manufaktury Emile Henry. Intensywne barwy i błyszcząca powierznia sprawiają, że naczynia pięknie prezentują się tak w kuchni jak i serwowane bezpośrednio na stole.
Doskonały wybór na stylowy i praktyczny prezent dla miłośników gotowania! Estetyczne, kolorowe opakowanie producenta sprawi, że produkt idealnie nadaje się na upominek. Polecamy!

UWAGI:
Koniecznie używać rękawic żaroodpornych by uniknąć oparzenia.
Przez pierwsze 5 minut rozgrzewać na bardzo małym ogniu.
Nie umieszczać pustego garnka na źródle ciepła.
Nie doprowadzać do kontaktu gorącego naczynia z zimną powierzchnią lub wodą.
Po zdjęciu z ognia lub piekarnika postawić na żaroodpornej podkładce lub drewnianej desce.
 

Cena:399 zł

Ostatnie sztuki na magazynie!

O produkcie

Producent EMILE HENRY
Wysyłamy w ciągu 1-2 dni
Dostawa od Darmowa dostawa

Cechy produktu

ID produktu 6327
Gwarancja 24 miesiące

Podobne produkty