Filtruj

Producent:

Cena

od:
do

Wyświetl tylko:

Polecamy

Super prezent

Nowość

Termos przydaje się w podróży, w szkole, w pracy, w plenerze, a także w zwykłych, codziennych sytuacjach. Dzięki niemu napijesz się gorącej herbaty i zjesz ciepły posiłek w każdych warunkach!

W Decosalonie znajdziesz eleganckie i modne termosy stołowe, wygodne i pojemne termosy podróżne oraz niezwykle praktyczne termosy obiadowe. Ich przemyślana konstrukcja pozwala na utrzymanie wysokiej temperatury przez długie godziny. Docenisz tę właściwość zwłaszcza podczas chłodniejszych dni.

W zależności od modelu, termos umożliwia przechowywanie posiłków lub napojów. Posiadamy produkty o zróżnicowanej pojemności, kształcie i estetyce. Nasze termosy są bardzo praktyczne, szczelne i poręczne. Mniejsze modele są odpowiednie nawet dla dzieci, dlatego bez obaw można umieścić je w szkolnym plecaku. Jeżeli wybierasz się w dłuższą podróż, wybierz niezawodne termosy Stanley, uwielbiane przez sympatyków survivalu na całym świecie. Jeśli cieszy Cię wyjątkowe wzornictwo, zakochasz się w termosach marek Stelton, Emsa, Bugatti oraz Alfi. Szukasz wysokiej jakości i praktycznego kształtu? Nie zawiodą cię klasyczne termosy Thermos oraz Healthy Plan by Ann! Jedno jest pewne, u nas na pewno znajdziesz model, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania.