Filtruj

Dzbanki

Brak produktów dla tego zapytania

Producent:

Cena

od:
do

Wyświetl tylko:

Polecamy

Super prezent

Nowość

Stylowy dzbanek to prawdziwa gratka dla miłośników pięknych i funkcjonalnych rozwiązań. Szklany dzbanek idealnie sprawdzi się do zaparzania kawy, herbaty, Twoich ulubionych ziół lub serwowania soków, koktajli i pysznych, owocowych smoothies. Z kolei dzbanki filtrujące to urządzenia, które znajdą zastosowanie w każdym domu. Dzięki specjalnemu filtrowi oczyszczają one wodę z kranu i czynią ją zdatną do picia, co jest niewątpliwie bardzo praktycznym i ekonomicznym rozwiązaniem.

W naszej ofercie znajdziesz funkcjonalne i designerskie dzbanki, które  znakomicie zaprezentują się na Twoim stole, m.in. niezwykle trwałe dzbanki do herbaty ze stalową obudową, szklane i plastikowe dzbanki do wody, zaparzacze do kawy oraz dzbanki filtrujące. W Decosalonie możesz wybierać pomiędzy modelami o różnej pojemności, wykonanymi ze szkła, stylowej porcelany lub eleganckiej stali. Nowoczesne dzbanki zostały zaprojektowane zgodnie z wymogami ergonomii, co czyni ich użytkowanie bardzo komfortowym.

Wysokiej jakości dzbanek z Decosalonu to inwestycja na lata. Najwyższą jakość zapewniają marki: Stelton, Kitchen Craft, Nuance, Vista Alegre, Emsa, Menu, Rosendahl oraz wiele innych.