Filtruj

Producent:

Cena

od:
do

Wyświetl tylko:

Polecamy

Super prezent

Nowość

Popularne powiedzenie mówi, że człowiek zaczyna jeść oczami, dlatego tak ogromne znaczenie ma aranżacja stołu. Do przygotowania wykwintnego posiłku niezbędne są dobrej jakości produkty i umiejętności kucharskie.  Nie mniej ważne jest odpowiednie zaaranżowanie stołu. Stylowe akcesoria do jadalni to przysłowiowa wisienka na torcie dla Twoich kulinarnych popisów.

W Decosalonie znajdziesz efektowne akcesoria do jadalni, które zauroczą Twoich gości i domowników. Eleganckie i luksusowe serwetniki, pierścienie do serwetek oraz dyskretne obciążniki na obrus ze stali szlachetnej nie tylko przykują uwagę, ale i wpłyną na komfort posiłków.  Stół powinien być wygodnym miejscem charakteryzującym się niepowtarzalną estetyką. Szklane i korkowe podkładki na stół o wyszukanych wzorach i motywach, z pewnością znajdą zastosowanie w Twoim domu, stając się ciekawym elementem aranżacyjnym.

O ciekawe projekty i najlepsze materiały zadbają marki takie jak Bugatti, Blomus, Stelton, Nuova R2S, Healthy Plan by Ann, Joseph Joseph, Philippi.