Filtruj

Producent:

Cena

od:
do

Wyświetl tylko:

Polecamy

Super prezent

Nowość

Elegancka zastawa stołowa sprawi, że każdy, nawet najprostszy posiłek, stanie się wyjątkowym i magicznym momentem. Ekskluzywna zastawa stołowa wykonana z najwyższej jakości, szlachetnych materiałów, takich jak porcelana, kryształ czy dmuchane szkło, posłuży naszej kuchni i rodzinie przez długie lata. Warto zatem wybrać taką zastawę, która w stu procentach spełni nasze oczekiwania.

W Decosalonie oprócz kompletnych zestawów zastawy stołowej, znajdziesz również jej pojedyncze elementy, dzięki czemu możesz stworzyć swój własny, unikalny zestaw obiadowy. Proponujemy Ci efektowne talerze obiadowe i deserowe oraz luksusowe półmiski i praktyczne talerze obrotowe o interesującym designie. Dopełnieniem kompletu powinny być solidne i trwałe sztućce, które posłużą domownikom przez pokolenia. Oferujemy doskonałej jakości, wytrzymałe sztućce, wykonane między innymi z najwyższej jakości stali nierdzewnej - cromarganu.

Bogate wzornictwo naszych produktów sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Wytworne zestawy zastawy stołowej i zestawy sztućców to doskonały pomysł na efektowny prezent na wesele, rocznicę ślubu lub nowe mieszkanie. Gwarantujemy, że obdarowani będą zachwyceni! Ciekawe projekty i wspaniałe wzornictwo zapewnią takie marki jak Nuova R2S, Philippi, Blomus, Rosendahl, Menu, Vista Alegre, WMF, Robert Welch, Bugatti oraz Silit.