Filtruj

Producent:

Cena

od:
do

Wyświetl tylko:

Polecamy

Super prezent

Nowość

Pojemniki kuchenne pomogą Ci zachować porządek w kuchni i ułatwią codzienne gotowanie!

W Decosalon znajdziesz ekskluzywne i funkcjonalne pojemniki kuchenne, które pomogą zorganizować przestrzeń w Twojej lodówce. Nasze plastikowe i szklane hermetyczne pojemniki na żywność idealnie nadają się do przechowywania produktów sypkich, takich jak cukier, mąka, kasze i makarony, a także wszelkiego rodzaju potraw – tutaj sprawdzą się pojemniki z datownikiem. Eleganckie pojemniki na żywność o różnej pojemności i kształtach pomogą również zaoszczędzić wiele miejsca.

Jeżeli długie godziny spędzasz poza domem, koniecznie wypróbuj luksusowe i solidne pojemniki na lunch, również w kolorowej wersji dla dzieci - bezpiecznej i wolnej od BPA. Wielopoziomowe, szczelne pojemniki na lunch, które dodatkowo posiadają kilka przegródek umożliwią Ci komfortowe przenoszenie wielu produktów spożywczych. Kiedy decydujesz się na silikonowy, stalowy lub plastikowy lunch box z przegródkami, koniecznie pomyśl o niezawodnej torbie do jego przenoszenia. Efektowne, termiczne i trwałe torby na lunch oraz pojemniki termiczne sprawią, że spożywanie zdrowych posiłków poza domem stanie się Twoim nawykiem!

Trwałość, bezpieczeństwo i jakość w kuchni zapewnią Ci produkty renomowanych marek, takich jak: WMF, Joseph Joseph, Emile Henry, Skagerak, Silit, Wesco, Stanley, Forminal, Rig Tig, Bugatti, Emsa, Rosendahl i Jamie Oliver.