Filtruj

Wazony

Brak produktów dla tego zapytania

Producent:

Cena

od:
do

Wyświetl tylko:

Polecamy

Super prezent

Nowość

Kwiaty są jedną z najpiękniejszych i najbardziej eleganckich ozdób. Jeżeli często goszczą w Twoim domu, koniecznie zadbaj o efektowny i atrakcyjny wazon. W Decosalonie znajdziesz luksusowe wazony o bardzo interesującej stylistyce.

Stawiamy na materiały cechujące się najwyższą jakością i niebanalną estetyką. Proponujemy Ci ekskluzywne wazony z mlecznego, barwionego lub transparentnego szkła, wykonane za pomocą tradycyjnej metody dmuchania szkła. W Decosalonie znajdują się także nowoczesne wazony o futurystycznym wzornictwie ze stali nierdzewnej i malowanego proszkowo aluminium.

Nasza oferta została starannie przemyślana, dlatego znajdziesz w niej zarówno minimalistyczny wazon w stylu skandynawskim, jak i wazon wystawny, bogato zdobiony, który doskonale wkomponuje się w pomieszczenie urządzone w tradycyjnym stylu.

Współpraca z najlepszymi producentami, takimi jak Stelton, MENU, Philippi, Holmegaard, owocuje projektami wyjątkowymi i niepowtarzalnymi. Gwarantujemy, że zakupione u nas wazony będą służyły Ci przez lata - to również doskonały wybór, kiedy chcesz sprawić komuś prezent!