Filtruj

Producent:

Cena

od:
do

Wyświetl tylko:

Polecamy

Super prezent

Nowość

Koniec z niewygodnymi, rozrywającymi się i szeleszczącymi reklamówkami! Wchodzimy na wyższy poziom. Wybierz wygodne, ekologiczne i ekonomiczne kosze, torby, wózki zakupowe oraz torby termiczne!

W Decosalonie znajdziesz składane torby, mieszczące się do torebki, a także torby typu shopper, które z powodzeniem mogą być używane na co dzień, na uczelnię, w drodze do pracy oraz na spacer, który oczywiście może zakończyć się zakupam. Duży wybór ciekawych materiałów, jak kauczuk, ekoskóra, ekologiczny PE – polietylen polegający recyclingowi oraz mnóstwo tekstur – pikowane, gładkie, we wzory, sprawią, że z pewnością znajdziesz rozmiar, kolor i wykończenie, które Ci spełni Twoje oczekiwania.

Poszukujesz pojemnego kosza, w którym wygodnie przeniesiesz lub przewieziesz cięższe zakupy? W naszej ofercie znajdziesz składane wózki na zakupy oraz wygodne wózki z pokrywą. A może masz ochotę na ciepły posiłek w plenerze lub rodzinny piknik? Postaw na torby termoizolacyjne, kosze piknikowe z funkcją izloacyjną oraz termiczne torby z lunch boxem, idealne na fit-sałatkę!

Bezpieczeństwo, wysoką jakość i ciekawy design zapewnią Healthy Plan by Ann, Iris, Reisenthel.