Filtruj

Producent:

Cena

od:
do

Wyświetl tylko:

Polecamy

Super prezent

Nowość

Deska kuchenna to funkcjonalny i praktyczny przedmiot, bez którego nie wyobrażamy sobie krojenia pieczywa, szatkowania owoców i warzyw albo siekania mięsa. Powinna być odpowiednio stabilna, aby nóż przypadkiem nie omsknął się podczas krojenia.

W Decosalonie znajdziesz solidne, naturalne deski drewniane kuchenne, które nie zniszczą ostrzy noży podczas przyrządzania posiłków. W naszej ofercie dostępne są higieniczne, antybakteryjne, antypoślizgowe oraz przystosowane do mycia w zmywarce szklane deski do krojenia. Posiadamy także niezwykle trwałe deski plastikowe oraz eleganckie deski bambusowe. Sprawdzą się zarówno podczas przygotowywania kolacji dla najbliższych, jak i na okoliczność kilkudaniowego przyjęcia dla rodziny.

Chcesz zaskoczyć swoich gości? Zaserwuj owoce, sery i przekąski na pięknych, luksusowych deskach marmurowych! Wzbudzą ciekawość i uznanie, a przy tym spełnią swoją funkcję. Sprawdzą się także na grillu w ogrodzie podczas wietrznego dnia - są ciężkie, więc nie spadną ze stołu pod wpływem podmuchów gwałtownego wiatru. Z kolei dla miłośników nowości polecamy deski silikonowe, łatwe do umycia i dezynfekcji.

Wytrzymałe, niezawodne oraz odporne na uszkodzenia deski kuchenne o różnym kształcie, kolorach i wzorach znajdziesz zawsze w Decosalonie.

Najwyższą jakość desek kuchennych gwarantują czołowe, europejskie marki: Bugatti, Ergonomic, Healthy Plan by Ann, Joseph Joseph, Legnoart, Menu, Magisso, Nuance, Nuova R2S, Philippi, Rosendahl, Skagerak oraz WMF. Zapraszamy do zakupów!