Filtruj

Producent:

Cena

od:
do

Wyświetl tylko:

Polecamy

Super prezent

Nowość

Starannie dobrane dekoracje mogą z najbardziej surowego pomieszczenia uczynić nastrojowe, przytulne wnętrze, w którym znakomicie się czujemy oraz wypoczywamy. Wysmakowane dekoracje to doskonały sposób na urozmaicenie wystroju Twojego mieszkania. Jeżeli nie masz pomysłów, jakie ozdoby wybrać, zapraszamy Cię do Decosalonu!

Znajdziesz u nas stylowe, nowoczesne, a także tradycyjne dekoracje ścienne – inspirujące plakaty i napisy na ścianę, unikatowe talerze naścienne i ogromny wybór ramek na zdjęcia w wielu kształtach i rozmiarach, wymarzonych do przechowywania najlepszych wspomnień. Szykowne lustra dekoracyjne o ciekawych kształtach przyciągną uwagę oraz pozwolą optycznie powiększyć pomieszczenie.

Reprezentacyjne, okazałe dekoracje ścienne umożliwiają stworzenie wystroju wnętrza, które w największym stopniu odpowiada jego właścicielowi. Z nami zaprojektujesz pomieszczenie minimalistyczne, a także w stylu klasycznym. Nasze designerskie dekoracje charakteryzują się najwyższą jakością materiałów – szkła, metalu, drewna czy ręcznie malowanej porcelany. Postaw na takie marki jak DekoSign, Blomus, Kristoff, Philippi, Menu, Healthy Plan by Ann.