Filtruj

Producent:

Cena

od:
do

Wyświetl tylko:

Polecamy

Super prezent

Nowość

Przyprawy i zioła należą do sekretów światowej sławy mistrzów kulinarnych. Zadbajmy o to, aby znalazły miejsce także i w naszej kuchni!

Jeżeli Twoje kuchenne szafki pełne są rozsypanych przypraw, czas z tym skończyć! U nas znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do ich przechowywania. Funkcjonalne, szklane, drewniane i stalowe pojemniki na przyprawy sprawią, że już nigdy nie pomylisz pieprzu z zielem angielskim. Jeżeli Twoja kuchnia jest niewielka, proponujemy eleganckie i praktyczne stojaki na przyprawy, dzięki którym zaoszczędzisz wiele miejsca.

Jeśli preferujesz świeże przyprawy, mamy dla Ciebie stylowe, kamienne, szklane i ceramiczne doniczki na zioła oraz pomocne nożyce do ziół. Do tego zestawu będzie pasowała funkcjonalna, designerska konewka. Luksusowy, kamienny moździerz kuchenny pomoże Ci w rozdrobnieniu ziół, a nasze solidne, tradycyjne i elektroniczne młynki umożliwią delektowanie się świeżo zmielonym pieprzem. Najlepsi kucharze są zdania, że bez octu i oliwy nie istnieje dobra kuchnia, dlatego Decosalon oferuje także precyzyjne dozowniki do oliwy i octu.

Najwyższą jakość gwarantują marki WMF, Sagaform, Stelton, Emsa, Auerhahn, Blomus, Legnoart, Kitchen Craft oraz Peugeot.