Filtruj

Karafki

Producent:

Cena

od:
do

Wyświetl tylko:

Polecamy

Super prezent

Nowość

Karafka do wina to elegancki sposób na serwowanie szlachetnych trunków na Twoim stole. Piękna karafka idealnie dobrana do rodzaju wina wzmacnia jego szlachetność i uwypukla wszystkie jego zalety. Karafka to dla miłośników wina, ceniących sobie zarówno właściwości smakowe trunku jak i wizualne a także stylową oprawę przyjęcia - przedmiot wręcz obowiązkowy. Specjalnie profilowane karafki i dekantery pozwolą na odpowiednie przygotowanie trunku do podania i uzyskanie najlepszych parametrów w zakresie temperatury, napowietrzenia czy rozwijania bukietu serwowanych win. Karafki chłodzące utrzymają pożądaną temperaturę napoju podczas przyjęcia zapewniając wysoką jakość doznań smakowych i rozwój aromatu.

Lekkie, proste formy, szlachetne i trwałe szkło, doskonałe wzornictwo i wykonanie sprawiają, że karafka do wina zawsze  doskonale prezentuje się wśród zastawy stołowej i  dekoruje stół.

Różnorodność form i pojemności karafek w DECO Salon pozwoli Ci wybrać tę najlepszą - tak na Twój codzienny, jak i okolicznościowy stół. Szkło stołowe a także akcesoria barmańskie to niezbędne wyposażenie każdego domowego barku.

Szklane karafki wraz z odpowiednimi kieliszkami to zawsze szykowny i stylowy prezent czy upominek na wiele okazji.

A karafki z tworzywa to niezwykle wygodne, praktyczne i bezpieczne rozwiązanie idealne na przyjęcia w ogrodzie czy piknik w plenerze. Karafki o szerokich szyjkach znajdą swoje zastosowanie nie tylko do serwowania wina ale także innych napojów – wody,  soków, mrożonej herbaty czy owocowych nektarów. Wybierz swoją karafkę do wina w DECO Salon.