Filtruj

Producent:

Cena

od:
do

Wyświetl tylko:

Polecamy

Super prezent

Nowość

Czajnik to must-have  każdej kuchni!  Zadbajmy o to, żeby stał się również jej ozdobą! Funkcjonalny czajnik umożliwi Ci szybkie zagotowanie wody, w zależności od swoich preferencji możesz zdecydować się na czajnik elektryczny lub model przystosowany do kuchenki gazowej czy elektrycznej płyty indukcyjnej. Przy wyborze tego urządzenia zwróć uwagę na sposób wykonania, jakość użytych materiałów, ergonomię, a wreszcie estetykę.

W Decosalonie najdziesz designerskie czajniki, które trafią w nawet najbardziej wysublimowane gusta. Jeśli uwielbiasz skandynawski design, wybierz dzbanki elektryczne Stelton, jeśli szukasz nowoczesnego czajnika o szalonej kolorystyce, z pewnością spodobają Ci się propozycje marki Bugatti. Tęsknisz za stylem retro? Z pewnością zachwyci Cię czajnik z gwizdkiem Wesco, przeznaczony do użytku na kuchence gazowej.

Decosalon oferuje czajniki renomowanych marek, które charakteryzują się solidną budową i trwałością. Nasze produkty zaprojektowane zostały przez doświadczonych specjalistów, dlatego doskonale leżą w dłoni, a ich użytkowanie jest niesamowicie komfortowe. Duży nacisk kładziemy na design sprzedawanych czajników, ponieważ wychodzimy z założenia, że powinny być one nie tylko funkcjonalne, ale i piękne!