Filtruj

Mleczniki

Brak produktów dla tego zapytania

Producent:

Cena

od:
do

Wyświetl tylko:

Polecamy

Super prezent

Nowość

Mlecznik to praktyczne naczynie, które warto postawić na stole podczas serwowania kawy. Stylowe mleczniki dostępne w Decosalonie mogą stać się prawdziwą ozdobą Twojego stołu. Służą one do serwowania mleka, a podane razem z dzbankiem kawy są podstawą eleganckiego śniadania czy podwieczorku.

W naszej ofercie znajdziesz nowoczesne mleczniki WMF i Philippi, wykonane ze stali nierdzewnej lub szkła, a także tradycyjne – porcelanowe, oferowane przez marki Nuova R2S, Rosendahl czy Vista Alegre. Duży wybór wariantów stylistycznych sprawia, że bez problemu wybierzesz model, który będzie najlepiej odpowiadał wystrojowi Twojego mieszkania. Posiadamy mleczniki z pokrywką i bez niej. Funkcjonalne mleczniki zostały starannie zaprojektowane, co czyni je łatwymi w obsłudze. Małe mleczniki dobrze sprawdzą się przy kawie z partnerem lub przyjaciółką, modele o dużej pojemności będą idealne, kiedy przyjmujesz gości.

Wszystkie mleczniki dostępne w naszym sklepie pochodzą od renomowanych producentów. Wykonane są z doskonałych jakościowo materiałów, co daje gwarancję, że ich użytkowanie jest w pełni bezpieczne dla zdrowia, a same produkty posłużą Ci przez wiele lat.