Dobry kubek termiczny to idealny przyjaciel na każdy dzień. Ergonomiczne kształty pozwalają dopasować go do dłoni. Różnorodne pojemności pozwalają wybrać tę optymalną dla nas. Różnorodność materiałów, kolorów i kształtów sprawiają, że każdy znajdzie swój ulubiony.

Doskonałe w pracy, w szkole, na dłuższym spotkaniu i w podróży. Dla Niej i dla Niego!

Kubki o doskonałych parametrach technicznych, wysokiej szczelności, wygodnych ustnikach, wykonane z użyciem nowoczesnych technologii utrzymują pożądaną  temperaturę napojów przez dłuższy czas. Pozwalają cieszyć się właściwym smakiem i aromatem ulubionych napojów. Z powodzeniem mieszczą się wygodnie w dłoni, w uchwytach samochodowych czy rowerowych.

Dobry kubek termiczny sprawia, że ulubiony gorący lub przeciwnie chłodny napój masz zawsze pod ręką.

Kubki termiczne to również wyjątkowo udany pomysł na prezent. Taki kubek przyda się dosłownie każdemu. Designerskie kubki termiczne z najnowszych kolekcji uznanych marek doskonale sprawdzają się jako stylowe upominki biznesowe i firmowe.

Czy rower, czy słota, czy górska robota – idealnym kompanem w Twojej codziennej jak i wyjątkowej podróży jest kubek termiczny. Wypróbuj - dobry kubek termiczny z DECO Salon!

FB